Lenovo 4XF1M24241 power cable
Lenovo 4XF1M24241 power cable
1 people are viewing this product
Regular price
€16,86 EUR
Sale price
€16,86 EUR
Regular price
€20,57 EUR
Shipping calculated at checkout.
Lenovo 4XF1M24241
Available stock: 13
-
Estimated delivery: May 29 - Jun 02
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Plug and Play | Yes |
| Compatibility | ThinkStation P3 TWR/P3 Ultra |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 300 g |
| Packaging data | |
| Package width | 180 mm |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 450 g |

