Lexmark 27X6410 WLAN Interface Printer Scanner Accessory
Lexmark 27X6410 WLAN Interface Printer Scanner Accessory
Enhance your printing experience with the Lexmark 27X6410 WLAN interface. This essential accessory allows you to add wireless connectivity to your Lexmark printer or scanner, giving you the freedom to print from anywhere in your home or office.
Ideal for both personal and professional use, this WLAN interface ensures seamless communication between your devices. Easy to install and designed for dependability, it keeps your workflow efficient and hassle-free.
- Compatible with Lexmark printer/scanner
- WLAN interface for wireless connectivity
- Easy installation
- 1 pc(s) per pack
Available stock: 1
-
Estimated delivery: May 29 - Jun 02
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Type | WLAN interface |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark CX622ade, Lexmark MX521ade, Lexmark MX622ade, Lexmark MX522adhe, Lexmark XC4240, Lexmark XC2235, Lexmark MX421ade, Lexmark B2442dw, Lexmark MX826ade, Lexmark MS621dn, Lexmark MS622de, Lexmark CS421dn, Lexmark MS823dn, Lexmark CS521dn, Lexmark CX725de, Lexmark CX725dhe, Lexmark MX622adhe, Lexmark CS725de, Lexmark CX522ade, Lexmark CS622de, Lexmark B2338dw, Lexmark CX421adn, Lexmark MX722ade |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 203 mm |
| Package depth | 305 mm |
| Package height | 165 mm |
| Package weight | 420 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |

