Lexmark Printer/Scanner Spare Part 50G0855 Replacement Accessory
Lexmark Printer/Scanner Spare Part 50G0855 Replacement Accessory
Enhance the performance of your Lexmark printer or scanner with the Lexmark 50G0855 spare part. You’ll enjoy improved reliability and functionality, making it the ideal choice to ensure your devices operate at their best.
This replacement accessory is designed to fit seamlessly within your Lexmark equipment, ensuring that you get back to printing and scanning with minimal downtime. It's easy to install and perfect for maintaining your device's performance over time.
- Compatibility: Lexmark printers and scanners
- Quantity: 1 piece
Available stock: 2
-
Estimated delivery: May 29 - Jun 02
Share this product
Couldn't load pickup availability
Infomations
Infomations
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
| Features | |
|---|---|
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark MS821dn, Lexmark MS823dn, Lexmark MS826de, Lexmark MX722adhe |
| Weight & dimensions | |
| Width | 595 mm |
| Depth | 694 mm |
| Height | 107 mm |
| Weight | 24.5 kg |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 864 mm |
| Package depth | 889 mm |
| Package height | 229 mm |
| Package weight | 28.6 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |

